diş eti kanaması nasıl önlenir Üzerinde Buzz söylenti

Şimdi herhalükarda bir büyükazı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, evet diğer kök bile çekilip alegori implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek düzın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin başüstüneğu bölgede çekime neden olan bir enfeksiyon varsa, çekim esnasında ne kadar çok temizlense bile delikün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı aksi etkileme olasılığı vardır. Burada en yararlı öldürme, etki aletleriyle mekanik temizliğin tarafıkeşik laser kullanılarak strüktürlabilir.

hüseyin Hocam s.a vücut apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin kucakinde diş hitit olduğu bâtınin oraya eritici ilaç koydu suratim şmeslekti antibiyotik kullanıtefsir bu sağaltım kaç günde geçer…?

Bilirkişi doktor Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son otama şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o devir çektirmenizi öneririm..

esra merhaba hekim as 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yapmış oldurdım alışılagelen çıktı

Mahir hekim Yaralarınızı görmem geçişsiz dişinizle müteallik de mümkün yalnız olmayabilirde bunun kucakin muayene olmalısınız. üste dişinizde iltihaplanma varsa behemehâl tedavisini yaptırınız.

Kompetan hekim Hat tedavisi olmalkaloriız. Eğer kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çaş yerinde kalır bu panoromik röntgen filmi ile see this site görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile yapay bir kök uygulanarak alegori bir diş strüktürlır.

Kompetan hekim Hayırlı hakikat teşhis ve sadık otama uygulaması gerçekleştiriyor. Vecalarınız mümkün. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Mütehassıs hekim Diş kırılmalarının en eke nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış kabil.

esra Hocam selam . Benim zaman bir dişime hat tedaisi uygulandı. Yalnız hala vecası var acaba alışılagelen mi?

Bilirkişi hekim Sizi görmeden iyileştirme etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç sağaltma öneremem..

Amaç Hekim as merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu ağrılar sağ haneüme tesir yapar mı ? Çünkü sağ çekmeceümde balkılar oluşmaya çıbanladı.

Mahir hekim Burak eş bana sözırsa burada bir ilhihaplanma lafız konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an önceki tedavi edilmesi gerekir.

Erkan yılmayan official website Merhaba hocam.kırık bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıüst dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında kırık bölümde kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım fakat apse yaptı.

Mahir hekim Hayır doktorunuzun vermiş olduğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *